Poradnik pacjenta - pierwsza wizyta

Leczenie stomatologiczne w Dental Estetica Studzińscy

Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym  jest poświęcona na to aby lekarz poznał Twoje oczekiwania odnośnie możliwości leczenia.

Słuchamy uważnie potrzeb naszych pacjentów.  

Ponad 2 tysiące zadwolonych pacentów skorzystało z naszych usług.
1

Pierwsza wizyta w Dental Estetica poświęcona jest zazwyczaj na ustalenie szczegółowego planu leczenia oraz określenie wstępnego harmonogramu i kosztów leczenia.

W przypadku wizyty spowodowanej  nagłym bólem zęba w pierwszej kolejności skupiamy się na pomocy doraźnej.

Podczas pierwszej wizyty lekarz szczegółowo przeprowadzi wywiad ogólnomedyczny uwzględniający m.in.  aktualne i przewlekłe schorzenia oraz zapyta o nazwy przyjmowanych leków. Prosimy przygotuj się do wizyty.

W naszym gabinecie wykonujemy zdjęcia rtg  – pojedynczych zębów oraz panoramiczne – jeżeli nie posiadasz kopii wcześniej wykonywanych  zdjęć rtg wykonamy nowe na miejscu.


  • Dzień przed terminem konsultacji skontaktujemy się z Państwem w celu przypomnienia i potwierdzenia terminu nadchodzącej wizyty.
  • Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej niż zaplanowana wizyta w celu wypełnienia ankiety medycznej.
  • Przychodząc na pierwszą konsultację zapraszamy do recepcji, gdzie nasz personel chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz udostępni ankietę medyczną.
 
Jak przebiega pierwsza wizyta w naszym gabinecie?
Wywiad medyczny

Podczas pierwszej wizyty prosimy o wypełnienie kwestionariusza zdrowotnego zawierającego pytania  o m.in. schorzenia, przyjmowane leki, alergie i historię dotychczasowego leczenia stomatologicznego. 

Prosimy przygotuj się do wizyty.

Badanie stomatologiczne

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy szczegółowe badanie jamy ustnej z uzyciem specjalistycznego mikroskopu Carl Zeiss oraz wykonujemy diagnostykę RTG - zdjęcie pantomograficzne lub trójwymiarową tomografię komputerową CBCT 3D.

Omówienie planu leczenia i harmonogramu

Po przeprowadzeniu wszystkich badań i  określeniu Twoich oczekiwań ustalamy plan leczenia, harmonogram i kosztorys leczenia. 

 

Leczenie stomatologiczne

Rozpoczynamy kompleksowe leczenie stomatologiczne.

Całość leczenia przeprowadzamy w znieczuleniu dla Twojego komfortu. 

 

Wizyty kontrolne

Dla utrzymania efektów leczenia nie zapomnij o wizytach kontrolnych w naszym gabinecie

Poniedziałek  9:00 -15:00

Wtorek            12:00 -19:00

Środa                12:00 -19:00

Czwartek        12:00 – 19:00

Piątek                9:00 -15:00

669 47 21 21

57-300 Kłodzko, 

ul. Ignacego Daszyńskiego 6-8

Wzorując się na skandynawskich standardach opieki zdrowotnej stworzyliśmy gabinet, w którym panuje atmosfera zrozumienia potrzeb i akceptacji oczekiwań pacjenta.

Nasze kompetencje

Nasi lekarze dentyści  to starannie dobrana kadra wysoko cenionych specjalistów. Dbamy o to, aby nasz personel nieustannie podnosił swoje kwalifikacje aby móc zagwarantować Państwu najwyższy standard opieki stomatologicznej. Naszą fachowość i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i  dyplomy z  udziału w szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach krajowych i zagranicznych.