Poradnik pacjenta - pierwsza wizyta

Leczenie stomatologiczne w Dental Estetica Studzińscy

Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym  jest poświęcona na to aby lekarz poznał Twoje oczekiwania odnośnie możliwości leczenia.

Słuchamy uważnie potrzeb naszych pacjentów.  

1
Ponad 2 tysiące zadwolonych pacentów skorzystało z naszych usług.

W związku z ogłoszonym stanem epidemicznym w Polsce w naszym gabinecie zostały wprowadzone  niezbędne środki ochrony, w celu zwiększenia bezpieczeństwa Państwa jak i personelu. W zaistniałej sytuacji prosimy o:

• przybycie maksymalnie 10 minut przed planowaną wizytą;
• przyjście bez osób towarzyszących (w przypadku osób małoletnich wystarczy jeden opiekun);
• po wejściu do gabinetu konieczna jest dezynfekcja rąk  – udostępniamy płyn dezynfekcyjny w poczekalni
•  płatność poprzez transakcje bezgotówkowe –  kartą lub przelewem;

 Przed rozpoczęciem wizyty będzie dokonywany pomiar temperatury ciała termometrem bezdotykowym przez osobę znajdująca się w recepcji. W przypadku podwyższonej temperatury mamy prawo odwołać wizytę ze względów bezpieczeństwa;
 Na miejscu otrzymają Państwo oprócz wywiadu lekarskiego  oświadczenia, bez których wypełnienia nie jest możliwe odbycie wizyty.
 
 W trosce o bezpieczeństwo Pańska jak i personelu medycznego prosimy o dostosowanie się do wszystkich procedur, które zostały przyjęte w naszym gabinecie.. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – telefon 669 47 21 21

Pierwsza wizyta w Dental Estetica poświęcona jest zazwyczaj na ustalenie szczegółowego planu leczenia oraz określenie wstępnego harmonogramu i kosztów leczenia.

W przypadku wizyty spowodowanej  nagłym bólem zęba w pierwszej kolejności skupiamy się na pomocy doraźnej.

Podczas pierwszej wizyty lekarz szczegółowo przeprowadzi wywiad ogólnomedyczny uwzględniający m.in.  aktualne i przewlekłe schorzenia oraz zapyta o nazwy przyjmowanych leków. Prosimy przygotuj się do wizyty.

W naszym gabinecie wykonujemy zdjęcia rtg  – pojedynczych zębów oraz panoramiczne – jeżeli nie posiadasz kopii wcześniej wykonywanych  zdjęć rtg wykonamy nowe na miejscu.

  • Dzień przed terminem konsultacji skontaktujemy się z Państwem w celu przypomnienia i potwierdzenia terminu nadchodzącej wizyty.
  • Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej niż zaplanowana wizyta w celu wypełnienia ankiety medycznej.
  • Przychodząc na pierwszą konsultację zapraszamy do recepcji, gdzie nasz personel chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz udostępni ankietę medyczną.
 

Poniedziałek  9:00 -15:00

Wtorek            12:00 -19:00

Środa                12:00 -19:00

Czwartek        12:00 – 19:00

Piątek                9:00 -15:00

669 47 21 21

57-300 Kłodzko, 

ul. Ignacego Daszyńskiego 6-8

Wzorując się na skandynawskich standardach opieki zdrowotnej stworzyliśmy gabinet, w którym panuje atmosfera zrozumienia potrzeb i akceptacji oczekiwań pacjenta.

Nasze kompetencje

Nasi lekarze dentyści  to starannie dobrana kadra wysoko cenionych specjalistów. Dbamy o to, aby nasz personel nieustannie podnosił swoje kwalifikacje aby móc zagwarantować Państwu najwyższy standard opieki stomatologicznej. Naszą fachowość i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i  dyplomy z  udziału w szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach krajowych i zagranicznych.